Na podporu vaší investice do nástrojů a přístrojů Mitutoyo nabízíme opravy, náhradní díly a kalibrační služby pro všechny výrobky Mitutoyo. Naše servisní oddělení na místě instaluje, kalibruje a opravuje hlavní přístroje přímo na místě nebo v jednom z mnoha našich servisních center v Evropě, samozřejmě pouze s použitím vysoce kvalitních originálních náhradních dílů.

Kontaktujte místní pobočku společnosti Mitutoyo!

Prostoje výrazně snižují ziskovost a efektivitu pracovních procesů. Proto jsou rychlé opravy v případě jakýchkoli závad na měřicím zařízení důležitým měřítkem servisní síly výrobce zařízení.

Oprava a kalibrace na místě
Opravy, Náhradní díly a Kalibrace v servisních centrech

Mitutoyo Kalibrace & Návaznost

Kalibrace je zásadní součástí činnosti každé společnosti, pokud je kontrola kvality vnímána zodpovědně.

 

Měření na trvale vysoké úrovni přesnosti lze dosáhnout pouze tehdy, pokud jsou přístroje pravidelně kalibrovány podle návazných etalonů. Společnost Mitutoyo může poskytnout celou řadu služeb, které splňují tento požadavek, ve svých kalibračních laboratořích s kontrolovaným prostředím, které mají plnou místní akreditaci a jsou vybaveny pro všechna možná měření rozměrů.

Rozvíjejte své dovednosti a znalosti

Společnost Mitutoyo nabízí školení v prezenční formě, e-learning a zdroje na vyžádání v široké škále témat souvisejících s měřením, aby vám poskytla potřebné školení a vzdělání. 

 

Nabízíme produktová a softwarová školení pro měřicí zařízení Mitutoyo, včetně CMM, vision a přístrojů pro měření tvaru, a také praktické kurzy měření rozměrů. Díky celosvětovému působení společnosti Mitutoyo jsme předním poskytovatelem školení a vzdělávání v oblasti kvality.