Novinky

Ať už jste zákazník, partner nebo profesionál v oboru a hledáte nejnovější informace o produktech, službách a událostech společnosti Mitutoyo, tato sekce je pro Vás ta pravá. Pravidelné aktualizace a články na různá témata, od uvedení nových výrobků na trh a článků o aplikacích až po účast na veletrzích a oznámení společnosti, poskytují v sekci novinek ucelený přehled o aktivitách společnosti Mitutoyo a jejím přínosu pro odvětví přesného měření.

Aktualizace
5. března 2024
Japonský den automatizace

Japonský den automatizace je jedinečná akce pořádána společnostmi SMC, FANUC a Mitutoyo. Akce vám umožní nahlédnout do světa japonské inovace a technologie, které formují budoucnost průmyslu. Můžete se těšit na prezentace jednotlivých společností, praktické workshopy a zajímavý doprovodný program.

15. května 2024
Open House PROFIKA

Navštivte naši specializovanou část na tradičním Open House firmy PROFIKA s.r.o, kde budou představeny obráběcí, automatizační a měřicí technologie. Naším největším exponátem bude souřadnicový měřící stroj MiSTAR, uvidíte i další měřidla a technologie určené přímo do výrobních procesů.

28. - 30. května 2024
Veletrh robotických příležitostí 2024 (FANUC + TEXIMP)

Již tradičně se zúčastníme Veletrhu robotických příležitostí 2024 pořádaných firmou FANUC. Mitutoyo zde bude prezentovat robotizované pracoviště s kompaktním souřadnicovým měřícím strojem KoGaMe a další technologie, určené pro použití přímo ve výrobních provozech. Souběžně budou ve stejném areálu NORD PARK probíhat Dny otevřených dveří - výstava CNC strojů, automatizace a obráběcích technologií TEXIMP Praha.

4. - 6. června 2024
Technologické dny Mazak

Letos poprvé se budeme účastnit na Technologických dnech firmy Yamazaki Mazak. Kromě vystavovaných exponátů se zde můžete setkat se zástupci naší firmy, kteří budou připraveni s vámi konzultovat jakékoliv potřeby a problémy.

4. června 2024
Otevření nové pobočky na Slovensku

Strategickým cílem firmy Mitutoyo jsou trvalé investice do vlastních předváděcích center a jejich vybavení nejmodernějšími přístroji. Tato centra nabízejí zákazníkům možnost ověřit si požadované technologie ještě před samotnou realizací svých nákupních a investičních záměrů. Cílem je vždy zvolit optimální řešení v poměru cena a výkon. V předváděcích centrech máme k dispozici širokou paletu takřka celého sortimentu přesné měřicí techniky Mitutoyo, což je velkou příležitostí nás navštívit. Posledním příkladem je nově otevřené předváděcí centrum firmy Mitutoyo Česko s.r.o. v Považské Bystrici, aby i naši zákazníci na Slovensku měli shodné možnosti, které nabízejí předváděcí centra v Mošnově a Teplicích v České republice. Zde jsme například instalovali CMM CNC STRATO 7106, u kterého je základní přesnost 1,2 µm. Těšíme se na setkání se všemi zájemci a přesnou měřicí techniku Mitutoyo.

Případové studie
View all
Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.