LÍDŘI V OBLASTI METROLOGICKÝCH ŘEŠENÍ

Od malých, na zakázku vyrobených přípravků a ručních nástrojů až po návrh, konstrukci, testování a dodávku měřicích systémů na klíč.

Měření pro firmy

KOMEG

 

Již více než čtyři desetiletí se společnost KOMEG Industrielle Messtechnik GmbH zabývá inovativním vývojem produktů a pokročilými aplikacemi v oblasti výrobní měřicí techniky.

 

KOMEG jako dodavatel kompletního sortimentu kombinuje speciální měřicí techniku, techniku pro zpracování dat a pro manipulaci s obrobky s individuálními systémovými řešeními s dokonalou kompatibilitou. Zákazník definuje cíl - KOMEG se zaměřuje na jeho dosažení. Výsledkem jsou konfigurace, které jsou stejně jedinečné jako úlohy, které mají být provedeny.

 

 

Produkty

Icon_quality_data_systems.png
Systémy sběru dat

Systémy KOMEG podporují sběr, zpracování a analýzu zkušebních dat ve výrobě a při kontrole kvality. Po celém světě se používá více než 5 000 systémů.

Icon_special_measurement_technology.png
Speciální měřicí technika

Realizujeme na zakázku vyvinutá speciální řešení pro konstrukci měřicích stanic, od vkládání obrobků až po rekalibraci výrobních strojů. Každé zakázkové řešení vychází z dlouholetých zkušeností.

Icon_infeed_systems.png
Podávací/zakládací systémy

Definované a reprodukovatelné polohování obrobku zajišťuje spolehlivá data měření, a to i při optických testech a u mikro-součástek. K dispozici je široká škála variant systému - od manuálního až po automatické nastavení a režimy měření bez zásahu obsluhy.

Icon_fixtures.png
Upínací přípravky

Od roku 1988 vyvíjí společnost KOMEG modulární upínací systémy. Ty zvyšují produktivitu upínací techniky díky kratší době seřízení, možnosti opakovaného použití, zjednodušenému skladování a nižším nákladům.

Icon_styli.png
Doteky

Již čtyři desetiletí je společnost KOMEG lídrem ve výrobě vysoce kvalitních sond. Tam, kde měřicí úlohy kladou zvláštní požadavky na prvky sond, se zákazníci po celém světě spoléhají na naše technicky a ekonomicky působivá řešení.

Služby & Podpora

Icon_application_advice.png
Aplikační poradenství

Nabídka metrologie na míru pro prakticky jakoukoli měřicí aplikaci

Icon_training.png
Školení

Technické školení uživatelů v oblasti hardwaru a softwaru pro údržbu měřicích programů a školení v oblasti návrhu programů.

Icon_Commissioning.png
Zprovoznění

Instalace testovacích systémů, integrace do prostředí stroje a uvedení do provozu pro bezchybný provoz od samého počátku.

Icon_Startup_support.png
Podpora při spuštění systému

Podpoříme vás při spuštění a optimalizaci výroby v praktických podmínkách provozního prostředí.

Icon_Servicing_updates.png
Servis a aktualizace

Pravidelný servis a aktualizace zaručují dlouhou životnost vašich systémů a zařízení se spolehlivým provozem a maximální přesností.

Icon_Service_Agreements.png
Servisní smlouvy

Preventivní údržba založená na servisních smlouvách pro konkrétní systém zajišťuje provozní spolehlivost a dostupnost.

Icon_repairs.png
Opravy

Poskytujeme profesionální opravy sond pro souřadnicové měřicí systémy a pro datové systémy kvality KOMEG.

Icon_Replacements.png
Náhradní & spotřební díly

Sklad společnosti
Vlastní produkce
Přímá linka na společnost Mitutoyo

Brožura přípravků ke stažení

 

 

 

 

 

 

Potřebujete něco nestandardního?

KONTAKTY
da1cb2407f870780b88c9336be4912f7_f3650.jpg

KOMEG

 

KOMEG Industrielle Messtechnik GmbH

Zum Wasserwerk 3
66333

Völklingen

Germany

 

WEBOVÉ STRÁNKY

SPOJTE SE S NÁMI

Pondělí-Čtvrtek: 7:30 - 12:00 12:45 - 16:30

Pátek: 7:30 - 13:15

 

Volejte nebo
nám pošlete Email

Technologie metrologického měření

MGT

 

Společnost MGT byla založena v roce 1998 a pomohla stovkám společností ve Velké Británii i v zahraničí vyřešit problém měření, aniž by narušila běžný provoz nebo zatížila vlastní technické zdroje. V případě specializovaných metrologických aplikací je rozhodnutí "udělat nebo koupit" jasné.

 

Společnost MGT poskytuje specializované služby, jejichž cílem je uspokojit rostoucí potřebu řešení měření na míru a podpořit činnosti výrobců v oblasti zajišťování kvality. Mitutoyo Gauging Technology vám pomůže splnit nejjednodušší i nejsložitější úkoly v oblasti měření, od jednorázových přípravků až po plně automatizované měřicí systémy.

PROČ ZVOLIT MGT?

Společnost MGT se snaží poskytovat svým zákazníkům možnost nechat si navrhnout, zkonstruovat, vyrobit, otestovat a dodat metrologické systémy na míru, aby vyřešily konkrétní potřebu měření, kterou standardní produkty zcela nesplňují.

Icon_Total_support.png
Kompletní podpora

Řešení na míru vyžadují jinou úroveň zákaznické podpory. Proto máme k dispozici vysoce kvalifikovaný tým od začátku až do konce.

Icon_highly_experienced.png
Vysoce zkušení

Vysoce zkušený tým společnosti MGT se věnuje podpoře zákazníků, kteří potřebují více než jen metrologické vybavení.

Icon_Complete_Solution.png
Kompletní řešení

Společnost MGT je jedinečná v tom, že nabízí takový kompletní balíček, od metrologických řešení na míru až po subdodavatelskou kontrolu a školení.

Icon_Multi_discipilned.png
Víceoborový

Od leteckého přes automobilový a zdravotnický průmysl až po obalový průmysl. Naše řešení slouží v mnoha průmyslových odvětvích, kde jsou přesnost a kvalita životně důležité.

Icon_Mitutoyo_quality.png
Kvalita Mitutoyo

Jméno Mitutoyo je po celém světě synonymem kvality a spolehlivosti výrobků. Tyto výrobky jsou nedílnou součástí všech našich řešení.

Icon_global_brand.png
Globální značka

Ačkoli jsme nezávislou divizí společnosti Mitutoyo, máme plnou podporu světového lídra v oblasti metrologického vybavení a souvisejících služeb.

Služby

Ve společnosti MGT jsme hrdí na to, že jsme schopni poskytovat kompletní metrologická řešení. Někdy však můžete pro svůj projekt potřebovat pouze jednu nebo více služeb.

Těmto zákazníkům nabízíme následující služby.

Icon_mechanical_design.png
Mechanický návrh

Naši odborníci mají obrovské zkušenosti se strojírenským projektováním a mohou vám poradit, jaká konstrukce bude nejhospodárnější a bude odpovídat vašim požadavkům.

Icon_mechanical_design.png
Elektroinstalační návrh

Bezpečnost, hospodárnost a dlouhá životnost jsou klíčovými faktory při elektroinstalačních pracích.

Icon_system_design.png
Návrh systému

Společnost MGT pomůže vašim zaměstnancům projít spletí možností návrhu systému a v případě potřeby implementovat optimální návrh.

Icon_software_design.png
Návrh softwaru

Výkonnost a schopnost produktu jsou dnes faktory neoddělitelně spojené s návrhem softwaru. Společnost MGT má vlastní odborné znalosti, které jí umožňují převzít tuto kritickou funkci vaší aplikace a zajistit maximální výsledky.

Icon_electronic_design.png
Návrh elektroniky

Optimalizace elektronického hardwaru je zásadní a společnost MGT se může tohoto úkolu v případě potřeby ujmout a zajistit nákladově efektivní řešení podle specifikace.

Icon_pneumatic_design.png
Návrh vzduchotechniky

Úspěšná vzduchotechnická konstrukce zahrnuje pečlivou pozornost věnovanou výběru válců, tlaků, hmotností a uspořádání pák, což jsou faktory, s jejichž optimalizací pro konkrétní systém má společnost MGT rozsáhlé zkušenosti.

mgt-global-map.png

Komplexní řešení

 

Divize MGT společnosti Mitutoyo se zaměřuje na to, aby našim zákazníkům poskytla možnost nechat si navrhnout, zkonstruovat, vyrobit, otestovat a dodat metrologické systémy na míru, které vyřeší konkrétní potřebu měření, jež není zcela pokryta běžnými produkty. Společnost MGT pomohla stovkám společností ve Velké Británii i v zahraničí vyřešit problém s měřením, aniž by narušila běžný provoz nebo zatížila vlastní technické zdroje. 

Brožura ke stažení

 

Naši interaktivní brožuru MGT si můžete prohlédnout jako online flipbook. Lze ji snadno prohlížet, stahovat, tisknout a sdílet.

 

 

 

KONTAKTY
cov.jpg
mgt-005.jpg

 

Mitutoyo Gauging Technology

 

Mitutoyo UK Ltd
Unit 6, Banner Park,
Wickmans Drive,
Coventry,
West Midlands,
CV4 9XA

 

 

VIZ MAPA

SPOJTE SE S NÁMI

 

Vaše potřeby v oblasti měření nejlépe proberete osobně. Získáme tak mnoho informací, které potřebujeme k tomu, abychom mohli vaši poptávku postoupit. Zavolejte nám nebo napište e-mail.

 

Zavolejte nám nebo
nám pošlete Email