career banner xxl test2.png
Jsme tým odborníků s globálním významem

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?

Pracovní příležitosti

Bezpečná pracovní místa - důležité téma ve společnosti Mitutoyo.


Celosvětový úspěch je již po desetiletí základem pro neustálé rozšiřování počtu zaměstnanců společnosti Mitutoyo. To platí jak pro neustále rostoucí mezinárodní strukturu skupiny, tak i pro Mitutoyo Česko s.r.o.

 

 

zde se dozvíte o historii naší společnosti

Kontaktujte nás

Svou žádost zašlete na adresu:

 

Mitutoyo Česko s.r.o.

 

Email:
info@mitutoyo.cz

 

Dubská 1626
415 00 Teplice

 

ŽIVOT a MITUTOYO

 

 

2022_02_28_mitutoyo_265.jpg

Od roku 1934 si Mitutoyo vysloužilo dobrou pověst tím, že poskytuje zákazníkům ty nejlepší produkty, služby s nejširší škálou řešení měření k dispozici kdekoli na světě. Mitutoyo Česko s.r.o. bylo založeno v roce 2002 a pokračuje v těchto základních principech.

 

Co se týče života ve společnosti Mitutoyo, je známé tím, že podporuje vstřícné a spolupracující pracovní prostředí, které si cení rozmanitosti, kreativity a dokonalosti. Zaměstnanci společnosti Mitutoyo jsou povzbuzováni k tomu, aby přemýšleli nestandardně a přicházeli s inovativními řešeními složitých problémů, a zároveň se silně zaměřují na spokojenost zákazníků a kvalitu výrobků.

 

Jednou z klíčových předností společnosti Mitutoyo je její závazek k rozvoji a školení zaměstnanců. Společnost do svých zaměstnanců investuje velké prostředky a poskytuje jim průběžné vzdělávání a možnosti profesního rozvoje, které jim pomáhají udržet si náskok a pokračovat v kariérním růstu. To zahrnuje programy pro nové zaměstnance i průběžná školení pro stávající zaměstnance v oblastech, jako jsou technické dovednosti, řízení a vedení.

2I6A0479.jpg

 

Dalším aspektem života ve společnosti Mitutoyo, který zaměstnanci často oceňují, je důraz společnosti na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Ačkoli je zde jistě kladen velký důraz na odvádění kvalitní práce a dodržování termínů, společnost si uvědomuje, že je důležité poskytnout zaměstnancům čas a prostor, který potřebují k načerpání nových sil a k realizaci svých osobních zájmů mimo práci.

 

Celkově je práce ve společnosti Mitutoyo náročnou a obohacující zkušeností, která zaměstnancům nabízí příležitost být součástí globálního týmu, jehož cílem je pozitivně ovlivňovat svět.

 

Díky příznivé pracovní kultuře, neustálému školení a rozvoji a závazku k rovnováze mezi pracovním a soukromým životem je společnost Mitutoyo skvělým místem pro budování naplňující a obohacující kariéry.


395a5071.jpg

Staňte se součástí našeho týmu!

Stále hledáme motivované lidi, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu a sdílet naše nadšení pro měřicí technologie. Pokud se váš profil a naše očekávání shodují, měli bychom se poznat.


Těšíme se na setkání s vámi!

Pracovní příležitosti

 

>V současné době nejsou k dispozici žádná volná pracovní místa