O nás

Jasný a nekompromisní cíl poskytovat nejkvalitnější výrobky a nejlepší hodnotu, které jsou kdekoli k dispozici, vedl společnost Mitutoyo od skromných začátků v roce 1934 k tomu, aby se stala předním dodavatelem metrologického vybavení na světě. Naše výrobky používají profesionálové po celém světě k měření a kontrole součástí s maximální přesností, čímž zajišťují bezpečnost a spolehlivost výrobků, které vytvářejí. Ve společnosti Mitutoyo se snažíme poskytovat našim zákazníkům inovativní a spolehlivá metrologická řešení.

 

 

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu:

08:00 - 16:00 (pondělí - pátek)
About Us_.png

Objevte společnost Mitutoyo

Život ve společnosti Mitutoyo je rychlý, náročný a obohacující! Jako světový lídr v oblasti metrologie pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a zařízeními v oboru. Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou zapálení pro přesné měření a snaží se poskytovat nejvyšší úroveň kvality a přesnosti ve všem, co děláme. Ve společnosti Mitutoyo si ceníme týmové práce, inovací a neustálého zlepšování a svým zaměstnancům nabízíme zdroje a podporu, které potřebují k tomu, aby ve svých funkcích uspěli. Život ve společnosti Mitutoyo je výzvou i naplněním, od možností profesního rozvoje až po silnou kulturu bezpečnosti a respektu, s rozsáhlými možnostmi růstu a postupu.

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE!

 

Certifikace a akreditace
Content_teaser_certification_accreditation.png

Společnost Mitutoyo je držitelem mnoha certifikátů a akreditací od různých mezinárodních organizací, což dokazuje náš závazek ke kvalitě a dokonalosti v každém aspektu našeho podnikání.

 

PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE

Ve společnosti Mitutoyo vytváříme vstřícné a respektující prostředí, ve kterém se našim zaměstnancům daří osobně i profesně a které má významný vliv nejen na svět metrologie.